zamknij
Warsztaty

Podróżowanie z dziećmi – rodzina Zarembów

Szóste spotkanie Gdyńskich Warsztatów Podróżniczych ?Wyjdź w Świat? poprowadzi rodzina Zarembów: Małgorzata, Marcin, Tosia i Janek. Tak piszą o sobie i o tym, co opowiedzą na Warsztatach:

Jesteśmy podróżującą rodziną, a przynajmniej tak nam się wydaje. Mamy dwójkę dzieci: 10-letniego Janka, który w swoją pierwszą podróż zwaną życiem wyruszył o dwa miesiące za szybko i od tej pory ciągle jest w drodze. Przez pierwszą dekadę swojego życia odwiedził 4 kontynenty, 30 krajów i zapowiada, że to dopiero początek oraz 3-letnią Tosię, która w wieku 4 miesięcy wyruszyła z nami pod namiot nad Gardę, a potem już było z górki. Nauczyła się chodzić w Birmie, przejechała 15 tysięcy km w Ameryce Południowej, spędzając ponad 300 godzin w autobusach w drodze przez Chile, Argentynę, Paragwaj, Boliwię i Peru, a także dwukrotnie przejechała samochodem Europę, w drodze do Portugalii – kraju, w którym jesteśmy wszyscy zakochani.O czym chcemy opowiedzieć? O wszystkim się nie da, więc postaramy się opowiedzieć Wam jak to faktycznie jest w drodze z dziećmi. O wyborach, kompromisach i szacunku do swoich potrzeb. O prawach Małych i Dużych. O tym, kiedy zacząć podróżować, gdzie i jak. O tym, czy brać pampersy do Birmy i dlaczego wynajęcie mieszkania w Buenos Aires jest tańsze niż hostel. O tym, jak opowiadać dzieciom, dlaczego ich rówieśnicy w Boliwii nie chodzą do szkoły, tylko pracują, a ludzie w Wietnamie jedzą żaby, szczury i psy. Wierzymy, że podróżowanie zaczyna się w sercu i jeżeli ono zaczyna Ci szeptać, że czas w drogę, to my słuchamy 🙂

Spotkanie odbędzie się w czwartek 23 kwietnia w godz. 17:00 – 19:00 w Gdyńkim InfoBoxie (skrzyżowanie ul. Świętojańskiej i 10 Lutego).

Aby wziąć udział w spotkaniu należy przesłać zgłoszenie za pomocą formularza na stronie http://competit.pl/w/5555/. W formularzu należy podać imię, nazwisko, wiek, płeć oraz adres e-mail. Dane te będziemy wykorzystywać wyłącznie w celu jak najlepszego dostosowania oferty Warsztatów do publiczności i nie będziemy ich przekazywać osobom trzecim! Program powinien automatycznie wysłać potwierdzenie zgłoszenia na skrzynkę e-mail. W przypadku nieotrzymania takiego potwierdzenia prosimy o napisanie do nas wiadomości na warsztatypodroznicze@gmail.com.

Zgłaszając się należy wybrać kategorię – lista główna lub lista rezerwowa. W pierwszej kolejności należy zgłaszać się na listę główną, a gdy zabraknie na niej miejsc – na listę rezerwową. Osoby z listy głównej mogą zajmować miejsca siedzące po uprzednim wpisaniu się na listę obecności w dniu warsztatów (podpis przy swoim imieniu i nazwisku na liście), ale muszą liczyć się z tym, że jeżeli spóźnią się na spotkanie, może zabraknąć dla nich miejsc siedzących. Osoby wpisane na listę rezerwową mogą przyjść na spotkanie, ale są proszone o niezajmowanie miejsc siedzących aż do momentu rozpoczęcia warsztatów oraz o wpisanie się na listę obecności.

Zapisy ruszają we wtorek 21 kwietnia o północy i trwają do środy 22 kwietnia do godz. 23:59.

Istnieje możliwość zorganizowania bezpłatnej opieki nad dziećmi w trakcie spotkania. Dziećmi zajmie się animatorka Dominika Rusnak, właścicielka firmy Domifan – www.domifan.pl. Prosimy o zgłoszenie zapotrzebowania na opiekę co najmniej 3 dni przed spotkaniem poprzez przesłanie maila na adres warsztatypodroznicze@gmail.com

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.