zamknij
Warsztaty

Magnetyczna magia Himalajów – Magda Jończyk

Zapraszamy na ostatnie w tym roku spotkanie Gdyńskich Warsztatów Podróżniczych „Wyjdź w Świat”. Poprowadzi je Magda Jończyk!

W ciągu ostatniego roku osiem razy byłam w różnych rejonach Himalajów: Ladakh, Garwal, Sikkim, Nepal. W Nepalu jestem dwa razy do roku. Byłam przed i po trzęsieniu Ziemi. To mój drugi dom. I niezmiennie, mimo odkrywania nowych miejsc, to właśnie Himalaje Nepalu oczarowują mnie za każdym razem.

Opowiem o kraju, który kocham. O ludziach. O codziennym życiu przed i po wielkim trzęsieniu Ziemi. Pokażę zdjęcia z listopadowego samotnego trekkingu przez trzy wysokie przełęcze w rejonie Everestu. Powiem, gdzie najlepiej iść na trekking i czego się spodziewać.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 17 grudnia w godz. 17:00 – 19:00 w Gdyńskim InfoBoxie (przy skrzyżowaniu ul. Świętojańskiej i 10 lutego).

Aby wziąć udział w spotkaniu należy przesłać zgłoszenie za pomocą formularza na stronie http://competit.pl/zgloszenie/5555/. Należy w nim podać imię, nazwisko, wiek, płeć oraz adres e-mail. Dane te będziemy wykorzystywać wyłącznie w celu jak najlepszego dostosowania oferty Warsztatów do publiczności i nie będziemy ich przekazywać osobom trzecim! Program powinien automatycznie wysłać potwierdzenie zgłoszenia na skrzynkę e-mail. W przypadku nieotrzymania takiego potwierdzenia prosimy o napisanie do nas wiadomości na warsztatypodroznicze@gmail.com.

Zgłaszając się należy wybrać kategorię – lista główna lub lista rezerwowa. W pierwszej kolejności należy zgłaszać się na listę główną, a gdy zabraknie na niej miejsc – na listę rezerwową. Osoby z listy głównej mogą zajmować miejsca siedzące po uprzednim wpisaniu się na listę obecności w dniu warsztatów (podpis przy swoim imieniu i nazwisku na liście), ale muszą liczyć się z tym, że jeżeli spóźnią się na spotkanie, może zabraknąć dla nich miejsc siedzących. Osoby wpisane na listę rezerwową mogą przyjść na spotkanie, ale są proszone o niezajmowanie miejsc siedzących aż do momentu rozpoczęcia warsztatów oraz o wpisanie się na listę obecności.

Zapisy ruszają we wtorek 15 grudnia o północy i trwają do środy 16 grudnia do godz. 23:59.

O prelegentce:

Magda Jończyk – mieszka w Gdańsku przez pół roku w roku. Przez drugie pół roku podróżuje. Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku. Pracowała w Filharmonii Bałtyckiej, w firmie informatycznej przy tworzeniu i wprowadzaniu na rynek najlepszego syntezatora mowy. 7 lat projektowała strony i aplikacje internetowe w jednym z największych banków w Polsce.

Podróżuje. Fotografuje. Prowadzi trekkingi w Himalajach. 20.11.2014 roku stanęła na szczycie Island Peak (6168m). W listopadzie 2014 r. została nagrodzona za najlepszy fotoreportaż w konkursie fotograficznym HumanDOC Świat Różnorodnych Szerokości za zdjęcia z Kaszgaru (Sinciang, Chiny). Razem z Markiem Gronowskim prowadzi Papaya Travel Club, gdzie organizują wyjazdy m.in. do Nepalu i Indii.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.