zamknij
Warsztaty

Indonezja – Małgorzata Jarmułowicz i Zygmunt Leśniak

Dziewiąte w tym roku spotkanie Gdyńskich Warsztatów Podróżniczych „Wyjdź w Świat” poprowadzi małżeński tandem podróżników z Gdańska, Małgorzata Jarmułowicz i Zygmunt Leśniak, którzy od 10 lat ze szczególnym upodobaniem eksplorują rejon Azji Południowo-Wschodniej, a zwłaszcza Indonezję, do której odbyli jak dotąd 6 wielotygodniowych podróży, zawsze nowym i niepowtarzalnym szlakiem, z niezmienną intencją odkrywania Indonezji nieznanej turystom.

Wiedzę o tym kraju popularyzują m.in. na łamach miesięcznika „Poznaj Świat” i na kolejnych edycjach ogólnopolskiego festiwalu podróżników „Kolosy” w Gdyni (laureaci wyróżnienia na ?Kolosach 2012? za podróż na wyspy Alor i Sumba). Małgorzata jest teatrologiem i profesorem w katedrze Kultury i Sztuki na Uniwersytecie Gdańskim, Zygmunt zamienił pracę zawodową na pasję podróżowania i …poleca to innym. Prezentacja obejmie relację z najciekawszych rejonów Indonezji, do jakich parze gdańskich podróżników udało się dotrzeć, połączoną z projekcją filmów i zdjęć oraz z praktycznym instruktażem na temat specyficznym wyzwań, jakie kraj ten stawia przed podróżnikiem i turystą.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 11 czerwca 2015 roku na Sali Morskiej w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w godz. 17:00 ? 20:00.

Ponieważ jest to duża sala, nie trzeba przesyłać potwierdzenia udziału w spotkaniu.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.