zamknij
Warsztaty

Fotografia podróżnicza – Marcin Dobas (GWP#87)

Zapraszamy na spotkanie z fotografem National Geographic Marcinem Dobasem, który opowie o jego najciekawszych przygodach związanych z fotografowaniem dla magazynów przyrodniczych i podróżniczych. Będzie to opowieść o zdjęciach, ich historiach oraz problemach jakie towarzyszyły ich powstaniu. Usłyszycie między innymi jak wygląda praca fotografów National Geographic pracujących dla Waszyngtonu, jak wygląda fotografowanie dzikich zwierząt w Arktyce, na ile jest to bezpieczne i co trzeba zrobić, aby sfotografować niedźwiedzia brunatnego z odległości kilkunastu centymetrów.

Prelekcja odbędzie się w ramach Gdyńskich Warsztatów Podróżniczych „Wyjdź w Świat” w piątek 7 kwietnia w godz. 17:00 – 20:00 na Sali Morskiej w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Organizatorem Warsztatów jest Hufiec ZHP Gdynia reprezentowany przez Karinę i Marcina Stenclów. Projekt jest finansowany przez miasto Gdynia.

W trakcie spotkania możliwy będzie zakup książki Marcina „Fotowyprawy czyli 9 opowieści o fotografii” w cenie 50 zł/sztukę.

W trakcie spotkania rozlosujemy 3 nagrody od sponsora nagród – marki Fjord Nansen. Aby wziąć udział w losowaniu należy wpisać się na listę obecności na spotkaniu.Istnieje możliwość zorganizowania bezpłatnej opieki nad dziećmi powyżej 3 roku życia w trakcie spotkania. Opiekę zapewni Akademia Małych Animacji Domifan. Prosimy o zgłoszenie zapotrzebowania na opiekę najpóźniej na dzień przed spotkaniem poprzez przesłanie maila zawierającego imię i wiek dziecka na adres warsztatypodroznicze@gmail.com.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.