zamknij
Warsztaty

Tanie podróżowanie po Europie – Bartek Piziak (GWP#76)

Zapraszamy na ostatnie przed wakacjami spotkanie Gdyńskich Warsztatów Podróżniczych „Wyjdź w Świat”, które poprowadzi Bartek Piziak. Opowie o sposobach na tanie podróżowanie po Europie.

Europa – niby wszystkim doskonale znana, ale nie zawsze wybierana jako docelowe miejsce naszych wojaży. Bo wszyscy jadą do Tajlandii, bo kuszą Antypody albo wpadły nam w ręce bilety do Brazylii za 900 PLN… A jednak są miejsca w Europie, nadal mało znane i zaskakujące swoją autentycznością, do których także coraz łatwiej i taniej możemy dotrzeć dzięki tanim liniom lotniczym, dalekobieżnym liniom autobusowym, coraz tańszemu wynajmowi samochodów czy mniej lub bardziej komercyjnym projektom typu couchsurfing, airbnb itp.

Tym razem odwiedzimy norweskie Lofoty, Portugalię, Cypr po obu stronach „barykady”, Macedonię, greckie wyspy i kilka innych zakątków Starego Kontynentu o których będzie opowiadał współtwórca portalu LowcyLotow.pl – Bartek Piziak. Dodatkowo będziecie mieli okazję dowiedzieć się jak tanio zaplanować taki wyjazd i w jaki sposób zaoszczędzić na transporcie, noclegach i jedzeniu, tak aby w budżecie nie zabrakło Wam „drobnych na inne atrakcje” w podróży 🙂 Dużo wiedzy praktycznej w skondensowanej dawce gwarantowane, jak i całkiem sporo dobrych fotografii.

Spotkanie odbędzie się w piątek 17 czerwca w godz. 17:00 – 20:00 na Sali Morskiej w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni (Aleja Zwycięstwa 96/98).

O prelegencie:

Bartek Piziak – absolwent geografii i zarządzania w turystyce na UJ, podróżujący od wielu lat po świecie różnymi sposobami i równie chętnie fotografujący odwiedzane miejsca. Zawodowo wykładowca, trener i agent lotniczy, a w wolnych chwilach – pilot wycieczek od zadań specjalnych. Pomysłodawca i współ/organizator wielu imprez podróżniczych (min. Podkarpacki Kalejdoskop Podróżniczy, Festiwal FMP, Travenalia). Współtwórca portalu ImprezyPodroznicze.pl oraz projektu LowcyLotow.pl. Zjeździł prawie całą Europę, kawał obu Ameryk, trochę Azji i odrobinę Afryki. Dotychczas odwiedził 60 krajów świata na 5 kontynentach. Szczególną sympatią darzy Bliski Wschód, Słowenię i Beskid Niski.

Nie trzeba przesyłać potwierdzenia udziału w spotkaniu.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.