zamknij
Warsztaty

Tajlandia poza utartym szlakiem – Martyna Skura

Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Gdyńskich Warsztatów Podróżniczych „Wyjdź w Świat” 2015! Poprowadzi je Martyna Skura – wulkan energii, z wykształcenia inżynier biotechnologii, z zamiłowania podróżniczka, nauczycielka z przypadku. Ponad 3 lata spędziła w Azji: aktywizując młode Gruzinki, ucząc Chińczyków angielskiego oraz mieszkając w tajskiej wiosce rybackiej.

Martyna opowie o swoim prawie rocznym pobycie w Tajlandii, zdała od turystycznych szlaków, ping-pong show’ów czy imprez typu Full Moon party. Z perspektywy mieszkańca wioski rybackiej całkowicie zniszczonej po tsunami w 2004 roku, ale też o podróżach po kraju. O pokonywaniu lęków przed jaskiniami, pająkami i wieżami, przesuwaniu horyzontów, o panu od mrożonej tajskiej kawy, oraz o tym, co każdy kocha w Tajlandii.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 29 stycznia 2015 roku w w Gdyńskim InfoBoxie w godz. 17:00 – 19:00.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy przesłać zgłoszenie za pomocą tego formularza. W formularzu należy podać imię, nazwisko, wiek, płeć oraz adres e-mail. Dane te będziemy wykorzystywać wyłącznie w celu jak najlepszego dostosowania oferty Warsztatów do publiczności i nie będziemy ich przekazywać osobom trzecim! Program powinien automatycznie wysłać potwierdzenie zgłoszenia na skrzynkę e-mail. W przypadku nieotrzymania takiego potwierdzenia prosimy o napisanie do nas wiadomości na warsztatypodroznicze@gmail.com.

Zgłaszając się należy wybrać kategorię – lista główna lub lista rezerwowa. W pierwszej kolejności należy zgłaszać się na listę główną, a gdy zabraknie na niej miejsc – na listę rezerwową. Osoby z listy głównej mogą zajmować miejsca siedzące po uprzednim wpisaniu się na listę obecności w dniu warsztatów (podpis przy swoim imieniu i nazwisku na liście), ale muszą liczyć się z tym, że jeżeli spóźnią się na spotkanie, może zabraknąć dla nich miejsc siedzących. Osoby wpisane na listę rezerwową mogą przyjść na spotkanie, ale są proszone o niezajmowanie miejsc siedzących aż do momentu rozpoczęcia warsztatów oraz o wpisanie się na listę obecności.

Zapisy ruszają w czwartek 22 stycznia o północy.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.