zamknij
Warsztaty

Spotkanie z Jackiem Hugo-Baderem (GWP#81)

Zapraszamy na spotkanie z reporterem Jackiem Hugo-Baderem w ramach Gdyńskich Warsztatów Podróżniczych „Wyjdź w Świat”!

Spotkanie odbędzie się w piątek 25 listopada na Sali Morskiej w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni (Aleja Zwycięstwa 96/98) w godz. 17:00-20:00.

Jacek Hugo-Bader – w zimie 2007 roku samotnie odbył podróż samochodową z Moskwy do Władywostoku, którą opisał w zbiorze reportaży „Biała gorączka”. W 2011 roku ukazała się jego „Dzienniki kołymskie”, owoc ? także samotnej ? podróży na Kołymę. Jest także autorem książki „Długi film o miłości. Powrót na Broad Peak”, „W rajskiej dolinie wśród zielska”, nominowanej do Nagrody Literackiej NIKE, „Skuchy” i współautorem filmu dokumentalnego „Jacek Hugo-Bader. Korespondent z Polszy”. Dwukrotnie uhonorowany nagrodą Grand Press i głównymi nagrodami Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

Istnieje możliwość zorganizowania bezpłatnej opieki nad dziećmi powyżej 3 roku życia w trakcie spotkania. Prosimy o zgłoszenie zapotrzebowania na opiekę najpóźniej na dzień przed spotkaniem poprzez przesłanie maila zawierającego imię i wiek dziecka na adres warsztatypodroznicze@gmail.com.

W trakcie spotkania rozlosujemy 3 nagrody od sponsora nagród – marki Fjord Nansen. Aby wziąć udział w losowaniu należy wpisać się na listę obecności na spotkaniu.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.