zamknij
Warsztaty

Małgorzata Szumska-Dziczkowska – Zielona Sukienka oraz Twarze Tajfunu (GWP#128)

Zapraszamy na 128. spotkanie Gdyńskich Warsztatów Podróżniczych „Wyjdź w Świat” z Małgorzatą Szumską-Dziczkowską – autorką podróżniczych książek „Twarze Tajfunu” oraz „Zielona Sukienka”.

„Zielona Sukienka” to najbardziej sentymentalna podróż, śladami ukochanych dziadków, zesłanych dawniej na Syberię. To podróż w przeszłość, ku korzeniom swojej rodziny. To podróż w głąb siebie, by zrozumieć kim się jest. Przez Litwę, Syberię i Kazachstan, by wrócić do własnego domu na Dolnym Śląsku i opowiedzieć wszystko babci, póki jest komu opowiadać… 

Kiedy wiatr zabiera Ci dom, zabiera Ci poczucie bezpieczeństwa. Podczas gdy dorośli starają się odbudować dawne życie, dzieci i młodzież zostawione są same sobie, by na zgliszczach zburzonego świata, starać się być normalnym człowiekiem… „Twarze Tajfunu”, to opowieść o ludziach, którzy przeżyli największy w historii ludzkości tajfun, ludziach którzy stracili wszystko co mieli, ludziach którzy są szczęśliwi, pomimo wszystko…

Transmisja spotkania rozpocznie się w najbliższy piątek 23 października o godzinie 19:00 na kanale Youtube Gdyńskich Warsztatów Podróżniczych – żeby tam przejść wystarczy kliknąć w poniższy link:

https://www.youtube.com/channel/UCRo-ErvDLydkusstajCrAig

Małgorzata Szumska-Dziczkowska – life coach, instruktor jogi, aktorka, instruktor pole dance, podróżniczka Samotnie podróżuje od 10 lat, głównie po krajach Azji. Ostatnio niosła znicz olimpijski w Korei Południowej, reprezentując Polskę w sztafecie otwierającej Zimowe Igrzyska w Pjongczang. Właścicielka pensjonatu Złoty Jar i sali weselnej Stara Kruszarnia, oraz pokoi Łamacz Escape Room.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.